KONST / Litografier / Färglitografi 11233076
nr 1123 3076
Färglitografi
2 st. lösa blad, Steven Clark, numrerade och signerade, bladets mått: 78x53
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 augusti 2017
kl 18:53:30
11/8 15:01:40
21 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm